Concealer

Total of 9 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Concealer - Kapatıcı

Güzelliğinin en önemli göstergeleri arasında yüzünün yer aldığını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle yaz aylarından kalmış güneş lekelerini dert etme. Çünkü New Well concealer tam da sana göre. Cildindeki tüm kusurların kapanmasını sağlayan kapatıcı sayesinde ışıl ışıl ve pürüzsüz bir cilde sahip olacaksın.

"Kusursuz kapatıcı önerileri" denildiğinde akla gelen New Well, genetik nedenlerden dolayı oluşan göz altı halkalarını bile kapatır. Sağladığı uzun süreli kalıcı kapatıcılık sayesinde gün içinde makyajını tazelemene gerek kalmaz. Dermatolojik olarak test edilen New Well Concealer farklı renk tonlarına sahiptir. Bu sayede cilt tonuna en uygun olan kapatıcıyı rahatlıkla bulabilirsin. Ancak, göz altların kuru ise mutlaka kapatıcıdan önce nemlendirici bir ürün sürmelisin. Son olarak cildine uygulayacağın pudra ile birlikte kusursuz ten makyajına sahip olabilirsin. Bu sayede cildin gün boyunca berrak görünür. Alışverişini güvenle yaparak kolaylıkla senin için en mükemmel kapatıcıyı bulabilirsin.

Kusursuz bir makyaj uygulaması için kapatıcını doğru seçmen gerekir. Eğer cilt lekeleri veya sivilceleri gizlemek istiyorsan ten renginden 1-2 ton açık renk bir kapatıcı seçmeli ve uygulamalısın. Cildindeki renk eşitsizliklerini gidermek istiyorsan ten rengine yakın ya da sarı tonlarda bir kapatıcı uygulaman daha iyi olacaktır. Kapatıcıyı uygulamadan önce uygun bir fontodöten ya da BB krem uygulamalı, kapatıcını da bunun üzerine uygulamalısın. Böylece daha pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsin. Dilersen kapatıcıyı renksiz bir pudrayla sabitleyebilirsin.

En iyi kapatıcı olan New Well ile kolaylıkla cilt kusurlarını gizleyebilirsin. New Well kapatıcılar; stick ya da likit yapıdadır, uygulaması ise çok basittir. Sadece cildinin sorunlu bölgelerine az miktarda kapatıcıdan sürmen ve ürünü yedirmen yeterli. Ürünü yedirirken parmaklarını ya da makyaj süngerini kullanabilirsin. Ayrıca eğer istersen göz altlarına da kapatıcıdan bir miktar uygulayarak aydınlık bir görünüm elde edebilirsin. New Well Kapatıcı, ince yapılıdır. Bu sayede çizgilere dolma yapmaz. Üstelik hafif formdadır, yani cildin rahatlıkla nefes alabilir. Gün boyu berrak görünmeni sağlayan kapatıcılar, asla yapay durmaz. Aksine hem doğal hem de kusursuz görünüm elde edersin.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.