BB Cream

Total of 4 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

BB Krem

BB Krem nedir?

Açılımı "Blemish Balm" olan BB Cream, kusur kapatıcı kremler olarak düşünebilirsin. BB kremi cildine uyguladığın anda cilt tonunu düzenleyerek kızarıklıkları ve lekeleri kapatır, cildini makyaja hazır hale getirir. BB krem cildine taptaze bir görünüm verirken aynı zamanda ince çizgileri doldurur ve cildine pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Ürün hafif yapısı sebebiyle fondötenden ayrı bir makyaj malzemesi olarak değerlendirilir. Günlük makyajında kusursuz kapatıcı etkiyi görmek istersen fondötene göre daha hafif yapılı olan BB kremleri rahatlıkla tercih edebilirsin.

BB Kremin Önemi

Her gün cildini ağır bir makyaj katmanına hapsetmek cilt sağlığın için olumsuz etki yaratabilir. Günlük makyajlarında, cilt kusurlarını nazikçe örten ve nefes aldıran ürünleri tercih etmelisin. Cilt kızarıklıkları ve sivilceli görünümü kapatmak için ağır yapılı fondötenler yerine BB kremleri makyajına hafif bir baz oluşturacak şekilde kullanabilirsin. Ürün cilt tonunu eşitlerken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma da sağlar. Nemlendirme özelliği bulunan BB kremler cildini kurutmaz, pul pul dökülme gibi sorunlar yaşanmaz ve cildin rahatlıkla gün boyu nefes alır.

BB Krem Nasıl kullanılır?

Uygulamaya öncelikle cilt temizliği ile başlamalısın. Eğer kuru bir cilde sahipsen cildini temizledikten sonra ince bir tabaka halinde nemlendirici uygulayabilirsin. BB kremin en güzel özelliği elle, süngerle veya fırçayla dağıtılabiliyor olmasıdır. Hiçbir ürünü kullanmaya gerek kalmadan da parmak uçlarınla ürünü eşit bir şekilde cildine uygulayabilirsin. BB krem cilt tipine göre doğru seçilmesi halinde problemli olmayan ciltlerde gece ve gündüz makyajında rahatlıkla kullanılabilir. İhtiyaç halinde göz altlarına ince tabaka halinde kapatıcı ya da aydınlatıcı bir ürün uygulayabilirsin.

BB Krem Ürün Çeşitleri

En iyi BB krem çeşidi cilt tipine uygun üründür. İlk aşama için cilt tipine karar vermelisin. Yağlı ciltler, kuru ciltler ve karma ciltler için olan ürünlerden uygun olanını belirlemekle işe başlayabilirsin. İkinci aşama için cilt rengine uygun ürünün hangisi olduğuna karar vermelisin. Açık,orta ve koyu renklerden cildine uyum sağlayacak olan BB krem önerilerini dikkate alabilirsin. Son olarak üçüncü aşama için pudra dokulu, parlak yapılı ,nemlendirici etkili, yaşlanma karşıtı olması gibi özellikleri dikkate almalı ve sana en uygun ürünü seçmelisin.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.