Göz Makyajı Malzemeleri

Total of 55 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Göz Makyajı Nedir?

Göz makyaj en basit tanımıyla, kendimizi mutlu etmek ve güzel hissetmek için yaptığımız makyajın göz çevresine uygulanan hali. Kusursuz makyajların ise tabii ki vazgeçilmezi. Peki ama neden vazgeçilmez?

Göz Makyajı Neden Önemlidir?

Makyajın en önemli aşamalarından biri de göz makyajıdır. Gözleri ortaya çıkarmak, bakışları keskinleştirmek dikkatlice yapılmış bir göz makyajı ile mümkün. Temelde birkaç basit işlem gibi görünmesine rağmen herkesin kendi zevkine göre uyguladığı göz makyajında oldukça fazla tekniğin olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu teknikleri doğru ürünler kullanarak uygulamak gerekir. Sen de New Well göz makyajı ürünleri ile gözlerini ortaya çıkararak bakışlarını daha çarpıcı hale getirebilirsin.

Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Göz makyajı yapmak için öncelikle keyifli oyuncaklar diyebileceğimiz birkaç malzemeye sahip olman gerekir. Örneğin, göz kapakların için kullanacağın bir far paleti, kirpiklerini ortaya çıkaracağın bir maskara ve kaşlarını istediğin hale sokmaya yarayacak bir kaş kalemi, kullanman gereken en temel göz makyajı ürünleridir. Aynı zamanda kirpik diplerinde belirgin etkiler ve şık çizgiler yaratmak için eyeliner ya da dipliner gibi malzemelerden de faydalanabilirsin.

Peki Ya Etkili Göz Makyajının Püf Noktaları Nelerdir?

Makyaj yapmak keyifli, basit bir el alışkanlığından fazlası olarak uyumu da içerir. Burada belki de önemli bir püf nokta kaşlar, gözler ve kirpikler arasındaki uyum. Göz makyajını güzel gösterecek bu uyumu yakalaman için, göz makyajı yapmadan önce kendini ne için süslediğini bilmen gerekli. Çünkü gözlerin ve genel makyajın, giydiğin kıyafet ve gireceğin ortam ile uyum içinde olmalı. Örneğin, bir akşam vakti, ufak bir gezmeye çıkmak ama aynı zamanda gözlerinle biraz dikkat çekmek istiyorsan dumanlı göz makyajı yapmayı kesinlikle denemelisin. Bu sayede ne fazla abartılı ne de basit bir göz makyajı yapmış olursun. Tüm bu püf noktaların dışında biraz daha teknik konular var tabii. Örneğin, kullanacağın göz makyajı malzemeleri tenine ve ten rengine uyumlu olmalı ki, bütünlüklü görünüm elde edebilesin.

Dikkat edilmesi gereken konulardan bir diğeri ise maskara seçimi. Özellikle narin kirpiklere sahipsen, seçeceğin maskaraya fazlasıyla dikkat etmen gerekir. Bunun için yoğun ve farklı boyutlarda kıl fırçaya sahip New Well Mascara - Volume&Waterproof ürününden faydalanabilir ve tüm kirpikleri kavrayan fırçasıyla hacimli, kıvrımlı ve uzun kirpiklere sahip olabilirsin. Üstelik ürünün sahip olduğu Waterproof özelliği sayesinde suya karşı dayanıklı olan makyaj, tatsız bir yağmur karşısında bozulmadan dayanabilir.

New Well Sayesinde İstediğiniz Tüm Göz Makyajı Ürünleri Sizi Bekliyor

Artık uyumlu ve kusursuz göz makyajının nasıl olması gerektiğini öğrendiğine göre geriye sadece New Well ürünlerini incelemek kalıyor. Hemen her göz makyajına uygun ve kullanımı kolay New Well Eye Shadow Far Paleti içerdiği 12 farklı renk sayesinde gözlerini ışıl ışıl parlatabilir. İnanılmaz renklerle bakışlarını süslemek için birbirinden farklı göz makyajı ürünlerine bakmadan geçme.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.