Tweezers

Total of 9 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Cımbız Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İstenmeyen tüyler, kadın ve erkekler için can sıkıcı bir durumdur. Özellikle kaş bölgesinde istenmeyen tüyler kötü görüntülere sebep olabilir. Çeşitli yöntemlerle alınan tüyler, zamanla tekrar uzar. Kaşların alt ve üst kısımlarında tek tek çıkan tüyleri, evde kendiniz de alabilirsiniz. Tüylerden hızlı olarak kurtulmanız gereken zamanlarda, en iyi yöntem cımbız kullanmaktır. Kıl ve tüyleri kırmadan kökünden alan cımbızlarla, istenmeyen tüylerden bir süreliğine kurtulmak mümkündür. Kaşları şekillendirmede, çene ve yüzdeki tüyleri almada ve batık kıl kökleri için kullanılabilen cımbızlar, her evin ihtiyacıdır. Cımbız alırken, ihtiyaçlarınıza en uygun olan modeli seçmelisiniz. Cımbız uçları, her bölge için farklı uçlarda üretilmiştir. Cımbızın elde tutuşunun konforlu olması gerekir. Kılları tam olarak kavrayıp, onları kökten çekebilmelidir. Kıl ve tüyler koparsa, çok kısa sürede uzarlar. Cımbızı tek alabileceğiniz gibi set olarak da satın alabilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerini set halinde almak, her zaman daha avantajlıdır.

Cımbız Seti İçerisinde Neler Olur?

Bir cımbız seti, farklı ebatlarda cımbızlardan oluşabildiği gibi, manikür için kullanılan ürünlerden de oluşabilir. Kişisel bakım için gerekli olan; törpü, manikür makası, tırnak makası, et ittirme aparatı, tırnak törpüsü, manikür bıçağı ve cımbızdan oluşan setler de bulunmaktadır. Daha büyük bakım setlerine, kirpik kıvırıcı gibi makyaj aksesuarları da eklenebilir. Kirpik kıvırma için kullanılan aparatın, mutlaka paslanmaz çelikten yapılmış olması gerekir. Far ve kapatıcı fırçası, kaş ve kirpik fırçası, kontür ve highlighter fırçası, bronzer fırçası, pudra ve allık fırçası, fondoten fırçası, ruj fırçası, maske fırçası ve makyaj çantaları, New Well markasının online satışa sunduğu makyaj aksesuarlarından bazılarıdır.

Cımbız Fiyatları Ne Kadar?

Kozmetikte kullanılan cımbız modelleri ve ebatları, kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Piyasada satılan cımbızlar, yapıldıkları malzemeye göre fiyatlandırılmaktadır. Her bütçe ve ihtiyaca göre cımbız satın almak mümkündür. Farklı materyallerden üretilmiş olan cımbız modelleri içinden, kendi ihtiyacınıza uygun olanını seçip satın alabilirsiniz.

Cımbız Çeşitleri ve Cımbız Modelleri Nelerdir?

Cımbız çeşitleri, kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Dar alanlardan kıl ve tüy alımlarında, ince uçlu cımbıza ihtiyaç duyulur. Bazı cımbızların uçları düzken, bazı cımbızların ucu yan yapılmıştır. Uzun cımbızlar, ulaşılması zor yerlere ulaşabilmek için tasarlanmıştır. Batık cımbızları, ince yapılarıyla, batık kılları çıkarmak için kullanılır. Kavisli ve eğik uçlu cımbızlar, tutuşta konfor sağlar. Çelik malzemeden üretilmiş olan cımbızların paslanmaması için, kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş olması gerekir. Paslanan cımbızları kullanmak, sağlık açısından zararlıdır.

Birden fazla cımbız modelini bir arada bulabileceğiniz setleri satın almak avantajlı olacaktır. Vücudunuzdaki istenmeyen tüylerin olduğu bölgelerde, kullanım kolaylığı sağlayacak uçtaki cımbızlarla kendi bakımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Gelişen kozmetik sektörüyle birlikte, cımbızlar da rengarenk ve farklı tasarımlarda üretilmeye başlandı. Zevkinize göre cımbız modelleri. bulmanız mümkün.

İnce Uçlu Cımbız

Kozmetik haricinde de kullanılabilen, ince uçlu cımbız, ulaşılması zor olan, dar bölgelerde tutuş kolaylığı sağlar.

Plastik Cımbız

Farklı ebatlarda üretilen plastik cımbızlar, çok amaçlı olarak üretilir.

Işıklı Cımbız

Işıklı cımbız, üzerindeki ışık sayesinde, istenmeyen tüylerin olduğu bölgelerde görüş kolaylığı sağlar.

Uzun Cımbız

Elektronik projelerinde kullanılan uzun cımbızların kullanım alanları geniştir.

Profesyonel Cımbız

Profesyonel cımbızlar, eğik, yan ve düz uçlu olarak üretilip kullanım kolaylığı sağlar. Ergonomik tutuşları sayesinde, kıl ve tüyleri tam olarak kavrayarak kökten alırlar.

En İyi Cımbız Markası New Well

New Well markasına ait olan cımbız, paslanmaz çelikten üretilmiştir. New Well cımbız, kullanım kolaylığı ve keskin ucu ile kılları kırmadan kökünden alır ve yıllarca deforme olmadan kullanılabilir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.