Kadın ve Erkek Cilt Bakım Ürünleri

Total of 15 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Cilt Bakımı Nedir?

Cilt bakımı; cildin sağlıklı ve güzel görünmesi için yapılan birtakım uygulamalara verilen genel isimdir. Sakal serumu, kil maskesi, yüz maskesi ve peeling, cilt bakım uygulamaları arasında yer alır. Bu uygulamalar sayesinde yaşlandıkça meydana gelebilecek deformasyonların önüne geçebilir ve güzel bir cilde sahip olabilirsin. Sadece güzel değil aynı zamanda sağlıklı bir cilt için cilt bakım uygulamalarını düzenli olarak yapman gerekir.

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Evde hazırladığın faydalı ve organik karışımlarla, kaliteli cilt bakım ürünleriyle ya da bir güzellik merkezinde cilt bakımı yaptırabilirsin. Cilt bakımının temel noktası, cildi ölü derilerden, kirlerden ve makyaj kalıntılarından düzenli olarak temizlemektir. Bu sayede cildindeki gözenekler hava alır. Hava alan cilt gözenekleri ise aşırı yağlanmadan kaynaklı problemlerle yüz yüze gelmez.

Cilt Bakımı Önemli midir?

Yüzündeki ve vücudununun çeşitli yerlerindeki sivilce ve siyah noktalardan kurtularak güzel bir cilde sahip olmanın keyfine varmak istiyorsan cilt makımı yapmak/yaptırmak oldukça önemlidir. Cilt bakımı sayesinde kazanacağın canlı, sağlıklı ve genç görünüm seni yeni doğmuş bir bebek gibi mutlu hissettirebilir. Cilt bakımıyla sağlığınna kavuşan cildin olumlu yorumlar almanı sağlayacaktır. Görüntün ve sağlığın, insanlar üzerinde bıraktığın ilk izlenim için de oldukça büyük bir öneme sahiptir. İnsanların senden etkilenmesi için sağlıklı bir görünüme sahip olman gerekir. Bu yüzden cilt bakımı yaptırmalı, kendini daha iyi hissetmelisin.

Düzenli bir şekilde uygulanan cilt bakımı;

• Mutluluğunu büyük oranda artırır.
• Sivilcelerden ve siyah noktalardan kurtarır.
• Yaşlandıkça artan kırışıklıkları azaltır.
• Cildin nem oranını arttırarak cildi gençleştirir.
• Canlı bir görünüme sahip olmanı sağlar.
• Cilt yağlanmasını azaltır.
• Cilt hastalıkları risklerini azaltır.

Peeling Nedir ?

Peeling, cildin ışıldamasını sağlamak için gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olan bir cilt bakım ürünüdür. İçerisinde bulunan mikro tanecikler sayesinde gözeneklerinizi temizler. Yüzüne, dudaklarına ve vücuduna uygulayabileceğin peeling çeşitleri bulunur. Ama bilinçsizce kullanılan ve güvenilirliğinden emin olunmayan markaların cilt bakım ürünleri cildine fazlasıyla zarar verebilir. Özellikle peeling ürünleri cildinde ciddi yanıklara da sebep olabilir.

Kaliteli Cilt Bakımı İçin New Well Ürünlerini Keşfet!

Hassas, kuru, yağlı ya da normal her tür cilde uygun kaliteli ve güvenilir New Well ürünleri sayesinde hem içiniz hem de cildiniz rahat olsun. Yosun özlü, ginseng içeren, New Well cilt bakım ürünleriyle;

• Yüzünü derinlemesine temizleyip doğal tonuna kavuşturabilirsin.
• Cildini ölü derilerden arındırabilirsin.
• Cildinin nemlenmesini sağlayabilirsin.
• Sıkı bir cilde kavuşabilirsin.

Hemen şimdi hayallerinizdeki cilde sahip olmak için New Well ürünlerini inceleyebilirsiniz. Sağlıklı bir cilt için tıklayınız !

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.