Transparent Powder

Total of 2 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Transparan Pudra

Transparan Pudra nedir?

Gün içinde hava koşulları, klima ve havalandırıcılar, ışıklandırma gibi bir çok nedenden dolayı cilt makyajı ya bozulur ya da kalıcılığını kaybeder. Transparan pudra cilt makyajını sabitlemek amacıyla son dokunuş olarak kullanılır. Allık renginin uçup kaybolmasını, cildinin yağlı ve aşırı parlak bir görünüme bürünmesini, göz altlarındaki mimik çizgilerine ürünlerin dolmasını engelleyen transparan pudralar makyajın rengine herhangi bir katkıda bulunmaz. Şeffaf bir toz halinde olan ürün ciltte beyazlatma ya da renklendirme gibi değişiklikler yaratmaz.

Transparan Pudra Nasıl kullanılır?

Transparan pudra, fondöten, allık, kontür, aydınlatıcı, kapatıcı, far ve ruj üzerine kolaylıkla uygulanabilir. Likit ürünleri kullandıktan hemen sonra uygulayabilir ve likit ürünü kalıcı hale getirebilirsin. Yumuşak uçlu bir pudra fırçası ya da ürünle birlikte verilen sünger yardımıyla tampon yaparak cildine sürebilir ve makyajının kalıcılığını artırabilirsin.Büyük uçlu bir pudra fırçası aracılığı ile transparan pudrayı makyaj bitiminde tüm cilde öncelikle hafif tampon yaparak daha sonra dairesel hareketlerle tüm yüze yayarak uygulayabilirsin.

Transparan Pudranın Önemi

Transparan pudranın en büyük avantajı birkaç dokunuşla makyajı tüm yüze sabitleme özelliğidir. Makyajını sabitlerken, aynı zamanda diğer makyaj ürünlerinin ince çizgilere dolmasını önler ve gözeneklerini gizlemeye yardımcı olarak cildini pürüzsüz hale getirir.

Yağlı bir cilde sahipsen ve sık sık T bölgesinin yağlanmasından şikayetçiysen, transparan pudra ile makyajının parlamasını engelleyebilirsin. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunda pudra uygulamasını tekrar edebilirsin.

Dudaklarına mat bir görünüm kazandırmak istiyorsan yine çözüm transparan pudra kullanmaktır. Parlak ruj tercih etmek istemiyorsan transparan pudra dudaklarına doğal bir görünüm kazandırır.

Transparan pudra yalnızca matlaştırma ve sabitleme özelliği barındırmaz, aynı zamanda ışıltılı yapıya sahip pudralar ile cildinde strobing(ışıltı) etkisi yaratabilirsin.

Transparan Pudra Ürün çeşitleri

Transparan pudra önerisi için seçeneklere göz atmadan önce, en iyi pudranın cildinde en doğal görünümü yaratan pudra olduğunu unutmamalısın. Yağlı ciltler bir cilde sahipsen, saten veya kadife etkili pudralar makyajının parlamasını engeller. Cildinin kuru bir yapısı varsa, ışıltılı bir görünüm elde edebileceğin ürünleri tercih etmelisin.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.