Transparent Powder

Total of 3 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Transparan Pudra Nedir?

Transparan pudralar; cilde yapılan makyajı sabitleyen, cildin parlamasını önleyen, yumuşak bir görünüm sağlayan ürünlerdir. Son yıllarda, kullanımı yaygınlaşan ürünlerden olan transparan pudralar, makyajın tamamlayıcısı oldukları için mutlaka kullanılmaları gerekir. Özellikle yağlı ciltlerde, bir süre sonra makyajda bozulmalar ve parlamalar başlar.

Yağlı ciltlerdeki parlama sorununun çözümünde transparan pudralar, kilit noktasıdır. Cildiniz yağlıysa, transparan pudralarla mutlaka tanışmalısınız. Ciltteki makyajın üstüne uygulandıklarında, renk vermezler ve makyajı bozmazlar. Gün içerisinde, transparan pudrayı yanınızda taşıyarak, makyaj tazeleme amacıyla da kullanabilirsiniz.

Transparan Pudra Nasıl Uygulanır?

Genelde yabancı olunan transparan pudraların kullanımı oldukça basittir. Şimdiye kadar yaptığınız makyajda hep bir eksiklik hissediyorsanız, belki de, eksik olan transparan pudra olabilir. Pudrayı açınca beyaz olduğunu göreceksiniz. Rengi sizi aldatmasın. Asla renk vermezler.

Kullanacağınız pudra toz formdaysa, pudraya geniş bir makyaj fırçasını batırın, fazlasını silkeleyerek makyajın üzerine uygulayın. Makyajı tazelemek ve yağlı görünümden kurtulmak amacıyla da, gün içinde, fırçayla yüzün T bölgesine dairesel hareketlerle pudra uygulayabilirsiniz.

Kompakt transparan pudraların ise kullanımı toz olana göre daha kolaydır. Pudrayı süngerle kolayca cildinize uygulayabilirsiniz. Göz makyajını sabitlemede kullanabilen pudranın fazla kullanımı, kötü bir görüntüye sebep olabileceğinden, yeteri kadar sürülmesinde fayda var. Concealer diye de tabir edilen göz altı kapatıcılarını kullandıktan sonra, üzerine transparan pudrayı uygularsanız, ürünün kalıcılığını artırmış olursunuz.

Transparan Pudra Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Transparan pudralar açık veya koyu tonlarda olabileceği için satın alırken, cilt tonuna uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Cilt tipine uygun olmayan pudralar yapay bir görünüm vereceğinden dolayı, ürünü boyun kısmınızda deneyebilirsiniz. Pudra kullanmaktaki amaç yalnızca makyajı sabitlemek ve matlaştırmaksa, transparan pudra seçimi doğru olacaktır.

Makyajınızı bozmadan, kalıcılığını artırmak istiyorsanız, transparan pudra tonunun altındaki makyajla uyumlu olmasına dikkat edin. Cildinizin bazı maddelere alerjisi varsa veya hassas bir cilde sahipseniz, alacağınız ürünün içeriğine daha çok dikkat etmelisiniz. Raf ömrü dolan, hasar görmüş ürünleri satın almamaya özen gösterin.

En İyi Transparan Pudra: New Well

Transparan pudradan en iyi sonuçları almak için, cildinize en uygun New Well ürününü seçebilirsiniz. Medium ve light olmak üzere, iki farklı renk seçeneğine sahip olan New Well transparan pudra ile makyajınızı sabitlerken, mat bir görünüme ulaşabilirsiniz. Pürüzsüzlük sağlayan pudra ile yağlı görünüm yok olur. Makyajınızın üzerine transparan pudrayı uygularsanız, uzun süre boyunca akmayan ve bulaşmayan bir makyaja sahip olursunuz. Fondoten, BB krem gibi ürünlerin üzerine transparan pudrayı, güvenle kullanabilirsiniz.

New Well transparan pudra ile yüzünüze kontür uygulaması da yapabilirsiniz. Yüzünüzün aydınlık kalmasını istediğiniz bölgeye, süngerle bolca pudrayı uyguladıktan sonra 5-10 dakika bekleyin. Sonrasında pudranın fazlasını fırça yardımıyla silin. Bu yöntemle, doğal bir şekilde kontürleme işlemi yapmış olacaksınız.

Transparan Pudra Fiyatları Ne Kadar?

Kusursuz bir makyajın tamamlayıcısı olan transparan pudralar, artık makyaj severlerin olmazsa olmazı haline geldi. Yalnızca profesyonel makyaj yapanların değil, herkesin çantasında olması gereken bir üründür. Kontürleme, cildin görünümünü düzeltme ve makyaj sabitleme gibi amaçlarla kullanılabilen transparan pudralardan bir tane edinmelisiniz.

New Well üretimiyle sunulan ve porselen makyaj için ideal olan transparan pudraları, cildinize ve kesenize en uygun biçimde edinebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Transparan Pudra Önerisi

Transparan pudra alırken hem kaliteli olsun hem de uygun fiyatlı olsun istiyorsanız New Well ürünlerini mutlaka denemelisiniz. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı, güvenilir içeriğe sahip ürünlerden, cilt tonunuza uygun olanı satın alarak, makyaj dünyasına hızlı bir giriş yapmak sizin elinizde!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.