Rasper

Total of 1 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Manikür pedikür işlemleri için kullanılan törpü, kadınların vazgeçilmez tırnak bakım ürünleri arasında bulunur. Doğru ve kaliteli tırnak törpü modelleri kullanarak siz de evde kendi manikürünüzü kolaylıkla yapabilirsiniz. New Well, sürekli kuaföre gitmek istemeyenler için hayatı kolaylaştıracak törpü seçenekleri sunuyor. Cımbız gibi ihtiyaçlarınızı da New Well ile karşılayabilirsiniz.

Törpü Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tırnak törpüsü çeşitleri oldukça zengin seçeneklere sahiptir. Doğru törpü seçimi sağlıklı bir manikürün temelini oluşturur. Hijyen açısından da büyük öneme sahip olan törpü seçiminde ürünlerin ambalajlı olmasına dikkat etmenizde yarar bulunur. Ayrıca ürünün ete zarar verecek derecede keskin olmaması dikkat edilmesi gereken konuların başında gelir. Bakımlı tırnak ve eller, topluluk içerisinde hemen dikkat çektiği için tırnakların doğru ürünlerle belli aralıklarla törpülenmesi hoş bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Törpü Fiyatları Ne Kadar?

Tırnak törpüsü fiyatları, tercih edeceğiniz ürünün özelliğine göre değişiklik gösterebilir. Tek kullanımlık ya da uzun kullanımlık ürünlerin de fiyatları birbirinden farklı olabilir. Törpüyü tek halde satın alabileceğiniz gibi set biçiminde de satın alabilirsiniz. Bu sayede daha ekonomik fiyat listeleri üzerinden ürüne sahip olabilirsiniz.

Törpü Çeşitleri Nelerdir?

Tırnak törpüleri, el ya da ayak kullanımlarına yönelik olarak çeşitli biçimlerde üretilir. Elleriniz için kullandığınız ürünleri, hijyeni korumak adına ayaklarınız için kullanmamanızda yarar bulunur. Törpü çeşitleri arasında ise kullanım amacına bağlı olarak; cam törpü, kağıt törpü ya da metal törpüler bulunur. Peki bu törpülerin özellikleri nelerdir?

Cam Törpü

Kullanım açısından rahat olan cam törpüler tırnağa daha az zarar verir. Bu özelliği ile ilk kez manikür yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği seçeneklerin başında yer alır. Genellikle tırnak uçlarının şekillendirilmesi için kullanılır. Cam törpü çeşitleri kolay temizlenebildiği için son yıllarda daha çok tercih edilir.

İri Dişli Törpü

İri dişli törpü, daha çok pedikür işlemlerinde tercih edilir. Ayak bakımında kullanım için uygun olan ürün kullanım sonrasında rahatlıkla yıkanarak bir sonraki kullanıma hazır tutulabilir.

Kağıt Törpü

Oldukça işlevsel özellikleri bulunan kağıt törpü tek kullanımlık olması nedeniyle hijyenik seçenekler arasında yer alır. Tırnakların kenarlarını düzeltmenin dışında tırnak üstünü de temizleyerek cilalayan ürün, tırnaklardaki mat görüntüyü ortadan kaldırır. Sağlık açısından hassasiyeti bulunanlar kağıt ürünleri değerlendirebilir.

Tırnak Parlatıcı Törpü

Tırnak parlatıcı törpü, kağıt törpüler gibi tırnaklarda oluşan matlığı gidermek için kullanılır. Bu törpü türü, kağıt törpüler gibi tek kullanımlık değildir. Ürün kullanılıp hijyenik bir biçimde temizlendikten sonra bir sonraki manikürde yeniden kullanılabilir.

Metal Törpü

Metal törpü, törpü çeşitleri arasında en çok bilinen ve kullanılandır. Tırnağa kolaylıkla şekil veren ürün, temizlendikten sonra yeniden kullanılabilir; fakat ürünü yıkadıktan sonra iyice kurutmak gerekir.

Tırnak Törpüsü Modelleri

Tırnak törpüleri kişisel ürünler oldukları için aynı ürünün birden fazla kişi tarafından kullanılmaması gerekir. Törpü modelleri arasında bulunan kağıt törpü de bu bakımdan avantaj sağlar. Törpü yardımı ile tırnaklarınıza farklı şekiller verebilirsiniz. Törpü seti içerisinde bulunan farklı ürünler size bu konuda yardımcı olur. Kare, yuvarlak, oval ya da balerin modeller için sadece doğru ürünleri, doğru biçimde kullanmanız gerekir. Tırnak bakımı yapmadan önce mutlaka ellerinizi yıkamanız ve varsa oje ya da parlatıcıları çıkarmanız gerekir. Dilerseniz törpülere yardımcı olması bakımından pens kullanabilirsiniz.

İstediğiniz şekilli ve dikkat çeken tırnaklara sahip olabilmeniz için New Well, farklı özelliklere sahip törpü modellerini sizlerle buluşturuyor. Siz de ürün grubu içerisinde aradığınız ürünü bulabilir ve artık evde kendi manikürünüzü kendiniz yapabilirsiniz. Bu platformda dilerseniz kirpik kıvırıcı gibi yardımcı ürünleri de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.