Make-up Base

Total of 3 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Makyaj Bazı Nedir?

Makyaj bazı, yapılan makyajın kalıcılığını artıran, gün boyu makyajın ilk yapıldığı andaki gibi görünmesini sağlayan bir üründür. Cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre farklı seçenekleri mevcuttur. Kuru ciltler için cildi nemlendiren seçenekler mevcutken, yağlı ciltler için cildin matlaşmasını sağlayacak ürünler mevcuttur. Cildin kusurlarını gizleyen makyaj bazları ile cilt yüzeyini pürüzsüz hale getirebilirsin.

Makyaj Bazı Nasıl Kullanılır?

Makyaj bazı temizlenmiş ve nemlendirilmiş cilde uygulanmalıdır. Nemlendiriciden sonra, fondötenden önce uygulanan makyaj bazı ile makyajında istediğin bitişi elde edebilirsin. Doğru ürünü bulmak için öncelikle cilt tipine uygun bazı seçmelisin. Makyaj bazı kullanma amacın gözeneklerini kapatmak, cildinin kurumasını engellemek, kızarıklıkların önüne geçmek ya da cildinin yağlanmasını engellemek olabilir. Bu noktada öncelikle hangi amaçla makyaj bazı kullandığını belirleyip sonrasında doğru ürünü alman, kullandığın üründen memnun kalmanı sağlayacaktır.

Makyaj Bazının Önemi

Makyaj bazı, makyaja başlamadan önce cilde uygulanan, makyajın kalıcılığını artıran ve cildin daha güzel görünmesini sağlayan bir ürün olduğundan kadınlar için önemli bir üründür. Doğru makyaj bazını seçerek cildinde memnun olmadığın kusurların seni rahatsız etmesini engelleyebilirsin. Cildin çok kuru ise ve makyaj yaptığında fondöten ya da kapatıcı pul pul görünüyorsa bu sorunu nemlendirici özelliğe sahip bir makyaj bazı ile çözebilirsin. Bu durumun aksine yağlı bir cildin varsa ve makyajını yaptıktan birkaç saat sonra cildin parlamaya başlıyorsa, yağlı cildine matlık verecek bir makyaj bazı sayesinde kolayca bu soruna çözüm bulabilirsin.

Makyaj Bazı Ürün Çeşitleri

Makyaj bazı almak istiyorsan birçok farklı seçenek bulunuyor. Yağlı ciltler için matlaştırıcı bazlar, mat ve solgun ciltler için nemlendirici ve aydınlatıcı bazlar, renk eşitsizlikleri ve kızarıklık sorunları için yeşil renkli bazlar, gözenekleri gizlemek için olan makyaj bazları gibi farklı çeşitleri bulunuyor. Cilt problemine uygun olan bir çeşidini edinerek hem makyajın daha uzun süre kalmasını sağlayabilirsin hem de memnun olmadığın cilt problemlerini ortadan kaldırarak pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsin. Her bütçeye uygun makyaj bazı seçeneklerini piyasada rahatlıkla bulabilirsin. Kendi bütçene uygun makyaj bazı fiyatları sayesinde sende bir tane edinerek makyajında kusursuz görünüm elde edebilirsin.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.