Lipstick

Total of 98 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Stick Ruj

Dudaklarınız, yüzünüzde en çok dikkat çeken bölgedir. Güzel bir gülümseme, doğal ve dolgun dudaklar bütün ifadeni değiştirebilir. Dudaklara istenilen şekli vermek için dudak kalemleri, istenilen rengi vermek içinse rujlar kullanılır. Pek çok farklı formda ve farklı renkte karşına çıkan rujlardan kendin için en doğru seçimi nasıl yapabilirsin?

Likit, stick, kompakt ve kalem formlarında üretilen rujlar uygulama pratikliği ve kalıcılık açısından farklılık gösteriyor. Bununla beraber mat, sedefli, nemlendirici özellikli, metalik gibi farklı ruj çeşitleri karşına çıkabilir. Ruj tipleri içinde en eskisi olan stick rujlar, uygulama kolaylığı açısından en çok tercih edilen rujlardandır. Stick rujlar; mat, sedefli, sheer yapıda parlak görünümlü veya metalik olabilir. Dudaklarında nasıl bir etki bırakmak istediğine karar verdikten sonra renk seçimine geçebilirsin. New Well stick rujlar kalitesi ve renk çeşitliliğiyle karar vermene yardımcı olabilir.

New Well Mat Lipstick Rujlar, 17 renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. New Well Handmade Mat Lipstick Rujlar ise 6 seçeneğe sahip. Her iki mat ruj da dudaklara doğal bir görünüm sağlarken gün boyu kalıcılık vadediyor. Hafif yapısı ve dudakla kolayca bütünleşmesi sayesinde dudakta kadifemsi bir his bırakıyor. New Well Gold Lipstick Rujlar ise yarı mat bir bitiş sağlıyor. Dudaklarda mat görünüm seviyorsan ancak dudağının kurumasından şikayetçiysen Gold ruj serisi senin için ideal bir tercih olabilir. 8 farklı renk seçeneği ve yarı mat bitişi sayesinde dudaklarda doğal ve hafif nemli bir doku sağlarken, gün boyu kalıcılığıyla ruj tazeleme derdinden kurtarıyor. Sen de "Gün boyu dudağımda kalsın, akma bulaşma yapmasın ama bir yandan da dudaklarımın doğallığını bozmasın." diyorsan, New Well mat rujlar tam sana göre!

New Well Shiny Lipstick Rujlar, makyajına hafif ışıltı katmak isteyenlerin tercihi oluyor. 12 farklı renk seçeneğiyle hem gece hem gündüz makyajına uygun ruj renklerini New Well Shiny Lipstick serisinde bulabilirsin. Yumuşak yapısı sayesinde sürümü oldukça kolay olan bu rujlar, hafif yapısından dolayı dudağında ağırlık yapmaz. Nemlendirici özelliği sayesinde dudaklarında pürüzsüz bir görünüm yaratır. "Doğallığımı bozmadan hafifçe ışıldamak istiyorum." diyorsan, New Well Shiny Lipstick rujları mutlaka denemelisin!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.