Profesyonel Makyaj Malzemeleri - New Well

En Kolay Sürülen Siyah Eyeliner Önerileri

24 Ağustos 2021
En Kolay Sürülen Siyah Eyeliner Önerileri

En kolay sürülen siyah eyeliner önerilerine ihtiyaç duyuyorsanız içeriğimiz tam da size göre! Eyeliner sürmeye yeni başlıyorsanız, en pratik ürünleri keşfederek mükemmel uygulamalar yapmak için doğru yerdesiniz. İşte pratik şekilde eyeliner sürebileceğiniz ürünler ve uygulama teknikleri…

Işıltılı Allık Renkleri İle Enerjinizi Yansıtın!

19 Ağustos 2021
Işıltılı Allık Renkleri İle Enerjinizi Yansıtın!

Işıltılı allık ürünleri, özellikle yaz aylarında tercih edilir ve cilde doğal bir canlılık kazandırır. Sizde turuncu, pembe ve bronz gibi birçok parlak allık modelini inceleyebilir ve cildinizi daha canlı gösterebilirsiniz. Peki pigment oranı yüksek, tozutma yapmayan allık önerileri neler? İşte birbirinden farklı tonlara sahip profesyonel allık modelleri!

Kuru Ciltler İçin En İyi 3 Fondöten Önerisi

16 Ağustos 2021
Kuru Ciltler İçin En İyi 3 Fondöten Önerisi

Kuru ciltler için fondöten önerisine ihtiyacınız varsa ve pul pul görünümü geride bırakmak istiyorsanız içeriğimiz size özel! İşte kuru cilde iyi gelecek uygun fiyatlı fondöten seçenekleri…

Daha Hacimli Kirpikler İçin Kirpik Kıvırıcı Nasıl Kullanılır?

12 Ağustos 2021
Daha Hacimli Kirpikler İçin Kirpik Kıvırıcı Nasıl Kullanılır?

Kirpik kıvırıcı nasıl kullanılır?, sorusu oldukça merak ediliyor. Kirpik kıvırma makasları aslında gözlerin maskara sürmeden de daha dikkat çekici görünmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda maskaranın etkisini oldukça arttırıyor. Kirpikler daha yukarıda olduğu için uzunluk gözle görülür şekilde yükseliyor. Peki kirpik kıvırıcı nasıl kullanılıyor? Etkisini arttırmak için neler yapılıyor? Tüm soruların yanıtı içeriğimizde!

Kalem Eyeliner Önerileri ve Eyeliner Çeşitleri

07 Ağustos 2021
Kalem Eyeliner Önerileri ve Eyeliner Çeşitleri

Kalem eyeliner önerileri için araştırma yapıyorsanız ve pratik bir şekilde kullanabileceğiniz eyeliner çeşitlerini öğrenmek istiyorsanız içeriğimiz size özel!

Kalem eyeliner ürünleri, eşit eyeliner sürme konusunda problem yaşayan kadınlar için mükemmel bir makyaj malzemesi. Yumuşak ucu ile çizgilerin dağınık ve buğulu görünmesini sağlar. Aynı zamanda jel yapıda bir ürüne göre silinebilmesi çok daha kolaydır. Böylece oluşturduğunuz çizgiyi beğenmediğinizde kısa süre içerisinde silip yeniden deneyebilirsiniz.

Kokulu Vücut Spreyi İle Yazın Ferahlığını Keşfedin!

04 Ağustos 2021
Kokulu Vücut Spreyi İle Yazın Ferahlığını Keşfedin!

Kokulu vücut spreyi ile yaz aylarında tazelenmenin tam zamanı! Sıcakların etkisini gösterdiği günlerde parfüm yerine vücut spreyi kullanmak çok daha pratik oluyor. Duş sonrası uygulandığında koku kalıcılığı maksimum seviyeye ulaşan vücut spreyleri ile yazın ferahlığını keşfedebilirsiniz. Peki kokulu vücut spreyi önerileri nelerdir? Yaz aylarında hangi kokulara yönelmek gerekir. Hepsi için içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Porselen Makyaj Pudrası: Transparan Pudra Önerileri

19 Temmuz 2021
Porselen Makyaj Pudrası: Transparan Pudra Önerileri

Porselen makyaj pudrası diğer bir ismi ile transparan pudra ürünleri, makyajın olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkıyor. Porselen makyaj ile mükemmel bir görünüm elde etmek istiyorsanız sizde makyaj pudrasına çantanızda yer verebilirsiniz!

Beauty Blender Makyaj Süngeri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

14 Temmuz 2021
Beauty Blender Makyaj Süngeri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Beauty blender yani bilinen diğer bir ismiyle makyaj süngeri, ten ürünlerini kullanırken başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlayan makyaj aksesuarıdır. Gerek fondöten gerekse allık gibi birçok ürünü cilt ile güzelce bütünleştirmenizi sağlar. Eğer makyaj yaparken ten ürünlerinde fırça kullanmaktan hoşlanmıyorsanız bir beauty blender size destek olacaktır. Peki bu ürün nasıl kullanılır? En iyi sonuçlar için uygulama aşamasında nelere dikkat etmek gerekir? Tüm soruları sizler için yanıtladık!

Yaz İçin Göz Farı Renkleri ve Far Paleti Önerileri

09 Temmuz 2021
Yaz İçin Göz Farı Renkleri ve Far Paleti Önerileri

Yaz için göz farı renklerini inceliyorsanız ve far paleti önerilerine ihtiyacınız varsa içeriğimiz tam da size göre! Havaların ısınması, güneşin enerjisi ve yeşilin pozitif etkisiyle mükemmel bir yaz dönemine giriş yaptık. Tabii sıcağın etkisini gösterdiği bu süreçte görünümümüz için de bazı değişikliklere gidiyoruz. Makyaj stillerinde koyu kahve ve kırmızıları geride bırakarak pembe ve canlı kırmızılara merhaba diyoruz. Tabii göz makyajında renk seçenekleri çok daha artıyor. Sarı, yeşil, turuncu, pembe ve kırmızı gibi far renklerini günlük olarak kullanabiliriz. Çünkü yaz demek biraz da renk demek aslında.

Makyaj Fırçaları ve İşlevleri: Makyaj Fırça Seti Önerileri

03 Temmuz 2021
Makyaj Fırçaları ve İşlevleri: Makyaj Fırça Seti Önerileri

Makyaj fırçaları, makyaj malzemelerini doğru uygulamanızı sağlayan ürünlerdir. Birçok makyaj fırçası çeşidi, farklı ürünleri uygulayabilmenizi sağlar. Böylece makyajınız maksimum profesyonel bir görünüme kavuşur. En iyi sonuçlar için makyaj fırçaları ve işlevlerini biliyor olmanız gerekir. Hangi makyaj fırçası hangi ürün için kullanılmalı? Makyaj fırça seti önerileri nelerdir? Tüm bunlar ve diğer soruları sizler için yanıtladık.

1 2 3 4 .... 9 10 11
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.