Profesyonel Makyaj Malzemeleri - New Well

Lazer & Epilasyon

01 Nisan 2022
Lazer & Epilasyon

Kılı üreten kök hücrelerinin fonksiyonunu bozmak amaçlı kullanılan epilasyon yöntemi, pek çok kadın tarafından tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir.

İlkbahara Adım Adım! Bahar Makyajı Ürünleri

31 Mart 2022
İlkbahara Adım Adım! Bahar Makyajı Ürünleri

Bahar makyajı için yeni teknikler keşfetmeye ne dersiniz? Kış aylarını yavaş yavaş geride bırakıyoruz. Artık içimizi ısıtacak bahar sabahlarına çok az kaldı. Siz de bahar zamanlarında renkli makyaj stilleri deneyerek güne enerjik başlamayı seviyor musunuz? Yazı ve baharı sevenler için sizlere kullanılabilecek bahar makyajı ürünlerini sıraladık! İşte makyajınızı farklılık katacak ve çok daha profesyonel görünmesini sağlayacak kozmetik ürünleri…

Sadece göz kalemi ile mükemmel gece makyajı yapın!

03 Mart 2022
Sadece göz kalemi ile mükemmel gece makyajı yapın!

Göz kalemi ile makyaj yapmanın mükemmel teknikleri olduğunu biliyor muydunuz? Birçok kişiye göre eski zamanda kalan göz kalemleri, aslında makyajda görünüm olarak büyük etkiler yaratmanızı sağlıyor. Sadece göz kalemi ile mükemmel bir gece makyajı yapabilir ya da dilerseniz günlük makyajınız için sonucu çok daha profesyonel gösterecek uygulamalara başvurabilirsiniz. Peki göz kalemi ile makyaj yapmanın teknikleri nelerdir? Akmayan göz kalemi için hangi ürünleri kullanmak gerekir? Hepsini sizler için yanıtladık!

Kusursuz fondöten sürmek için neler yapılmalı?

23 Şubat 2022
Kusursuz fondöten sürmek için neler yapılmalı?

Kusursuz fondöten sürmek için yapılması gerekenleri biliyor musunuz? Bazı günlerde fondöten sürerken cildinizin iyi görünmediğini fark ettiniz mi? Pürüzlü, pul pul bir görünüm oluştuğunda kendimizi hiç de iyi hissetmiyoruz. Peki bu görünümün oluşma sebebi nedir? Mükemmel bitişe sahip ten makyajı yapmak için hangi adımları uygulamak gerekiyor? Tüm detayları sizler için yazdık!

Makyaj süngeri çeşitleri ve ciltte kullanım alanları

17 Şubat 2022
Makyaj süngeri çeşitleri ve ciltte kullanım alanları

Makyaj süngeri çeşitleri için kullanım alanlarını biliyor musunuz? Ten ürünlerini kullanmak için tercih edilen ve beauty blender olarak da adlandırılan makyaj süngerleri, kozmetik ürünlerinin cilt ile kısa sürede bütünleşmesine yardımcı oluyor. Sizde kapatıcı, fondöten, bb krem ve krem allık gibi ürünleri kısa sürede en doğal duracak şekilde cildinize uygulamak istiyorsanız makyaj süngeri kullanabilirsiniz. Peki makyaj süngeri çeşitleri neler? Hangi sünger, yüzün hangi alanına uygulanmalı? Hepsini sizler için detaylı olarak ele aldık!

Sevgililer günü makyajı nasıl yapılır?

12 Şubat 2022
 Sevgililer günü makyajı nasıl yapılır?

Sevgililer günü makyajı nasıl yapılmalı? Bu özel gün için siz makyaj stilinizi belirlediniz mi? Kısa bir süre sonra Sevgililer Günü geliyor. Bu özel günü paylaşacağınız partnerinize mükemmel görünmek istediğinizi biliyoruz! Sizler için fikir verecek ve kolay uygulama yapmanızı sağlayacak harika teknikleri kaleme aldık! İşte sevgililer günü makyaj için makyaj modelleri…

Çiller nasıl kapatılır? Çilli yüz için fondöten seçimi

10 Şubat 2022
Çiller nasıl kapatılır? Çilli yüz için fondöten seçimi

Çiller nasıl kapatılır? Çilli yüz için fondöten nasıl seçilir? Hangi ürünler ile çiller kamufle edilir? Gibi sorular son dönemde oldukça merak ediliyor. Cildinde çili bulunan kadınlar, tek tok bir yüz elde etmek için kapatıcı ürünleri araştırıyor. Bugün sizlere çil kamufle etme konusunda rehber olacak ürün önerilerinde bulunacağız.

Badem göz makyajı nasıl yapılır?

07 Şubat 2022
Badem göz makyajı nasıl yapılır?

Badem göz makyajı yapmanın bazı ince detayları bulunur. Gözlere derinlik katan ve büyük görünmesini sağlayan bu makyaj stilini gelin hep birlikte inceleyelim!

Evde deneyebileceğiniz kurtarıcı günlük makyaj modeli!

04 Şubat 2022
Evde deneyebileceğiniz kurtarıcı günlük makyaj modeli!

Günlük makyaj modeli için deneyebileceğiniz yeni stiller mi arıyorsunuz? Günlük makyajınıza renk katacak tüyolara ihtiyacınız var mı? O halde içeriğimiz tam da size göre! İşte yoğun tempo içerisinde size kısa sürede çok daha dinç gösterecek makyaj modeli…

Mükemmel kaşlara kavuşmanın 2 önemli yolu!

24 Ocak 2022
Mükemmel kaşlara kavuşmanın 2 önemli yolu!

Yüzünüzün ve hatlarının ön plana çıkmasında büyük bir görev üstlenen kaşlarımız, çoğu zaman şekillendirme aşamasında bizleri zorlayabiliyor. Fakat şekillendirme için her zaman vakit bulmak mümkün olmuyor. Bu nedenle mutlaka kaş bakımı yapmalı ve destekleyici ürünler kullanmalıyız.

1 2 3 4 5 .... 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.