Takma Kirpik

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Takma Kirpik

Etkili bir göz makyajının olmazsa olmazı takma kirpiklerdir. Yüzümüzdeki en önemli ve anlamlı bölgemiz, herkesçe kabul edildiği üzere gözlerimizdir. Bakışlarımız ile hayata anlam ve belli bir derinlik katarız. Girdiğimiz ortamlarda doğal ama hacimli kirpikler ile ışıldamak isteriz. Daha vurgulanmış ve dikkat çekici gözler için makyajını takma kirpikler ile taçlandırabilirsin. Yapman gereken tek şey, kaliteli bir ürün seçerek kullanma talimatlarına uymak. Birkaç kullanımdan sonra takma kirpiklerini kolay bir şekilde takıp çıkarabilirsin. Takma kirpikler, emin olabilirsin ki makyajının artık vazgeçilmez bir unsuru olacaktır.

Takma Kirpik Nasıl Kullanılır?

Takma kirpik kullanırken ihtiyacınız olan şeyler; ayna, cımbız ve makas. Kutuyu açıp talimatları okuyabilirsin. Ayna karşısına geçerek bir cımbız yardımı ile takma kirpikleri kutusundan dikkatli bir şekilde çıkar. Önce göz kapağının üst kısmına, tutarak dene. Eğer büyükse makasla kesebilirsin. Kirpiği takarken kutudan çıkan yapıştırıcıyı kullanmayı unutma. Yapıştırıcının göz ile temasından kaçınmalısın. Aksi bir durumda hemen gözünü bol su ile yıka. Ciddi durumlarda ise vakit kaybetmeden doktora başvur. Yapıştırıcıyı takma kirpiğine ince bir şerit halinde sür. Birkaç dakika kurumasını bekle ve yapıştırarak sabitle. Eyeliner ile üzerinden son bir rötuş yap. İstersen bir kat rimel de uygulayabilirsin.

Bakım Önerisi

Takma kirpiklerini ellerinin temiz olduğu zamanlarda takıp çıkarmalısın. Kirpiklerini dikkatli bir şekilde çıkardıktan sonra ılık su veya makyaj temizleme jeli ile nazikçe yıkamalısın. Sonrasında ise kağıt bir havlu yardımı ile kurutabilirsin. Ürünü mutlaka kutusunda muhafaza etmelisin. Takma kirpiklerin bu sayede bir sonraki kullanım için hazır olacaktır. Son olarak; hijyen ve göz sağlığı açısından takma kirpikleri birkaç defa kullandıktan sonra mutlaka yenilemelisin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.