Cilt Bakımı

Sizce ışıldayan ciltler için sadece makyaj malzemelerine önem vermek doğru mudur? Tabiki de hayır!  

Cilt bakımı

na önem vermek makyajın daha güzel durmasını sağladığı gibi,

makyajsız olduğunuzda kendinize güveniniz olmasını da sağlar. Bu nedenle  

cilt bakımı

  herşeyin başı diyoruz ve NEW WELL cilt bakım ürünleri ile sizleri tanıştırıyoruz…

 

Cildinize hiç  

kil maskesi

 yaptınız mı? Eğer yapmadıysanız kilin cilde faydalarını duyduktan sonra yapmaya başlayabilirsiniz. Killerin içinde bol bol mineral bulunmaktadır. Doğada çeşitli türlerde bulunan killerin her biri cilt bakımında harikadır. Dilerseniz killerin cilde faydalarına bakalım...

 

Kil maskesi

, ciltteki fazla yağı dengeler, yağ dengelediği için siyah nokta ve sivilce gibi cilt sorunlarını ortadan kaldırılmasını sağlar, cildi derinlemesine temizleyerek ölü derilerden arındırır, güneş ve sivilce lekelerinin geçirilmesinde de oldukça etkilidir. Killer cilt için doğada bulunan mucizevi bir nimettir. Bu nimetlerden yararlanmak istiyorsanız NEW WELL

kil maskesini

  tercih edebilirsiniz.

 

Cildi derinlemesine temizleyerek tıkanmış gözenekleri açan ve fazla yağı arındırarak cildin doğal tonunu kazanmasına yardımcı olan deniz suyu minerali içeren New Well Bioenergy Ocean Facial Clay Maski pürüzsüz ciltler sizlere sunuyoruz.

Yosun özü ve deniz bitkileri içeren NEW WELL Bioenergy Moss Facial Clay Mask temizleyici, nemlendirici ve sıkılaştırıcı etkiye sahip bir kil maskesidir. Bu 

kil maskesi

 ile cildiniz adeta yeniden doğacak!

 

Cildi pürüzsüz hale getirmek denildiğinde hepimizin aklına gelen tek şey 

peeling

lerdir… peelinglerin genel amacı yüzü arındırarak ölü hücrelerden kurtarmaktır.

 Kirli hava,

makyaj kalıntıları gibi sebepler gözenek görünümünü çoğaltır.

peeling

ler ise gözenekleri derinlemesine temizleyerek gözenek görünümünü azalttığı için kadınların son zamanlarda vazgeçilmezleri arasındadır. Hassas cilde sahip olan insanlar sert peelingler kullanmaması gerekirken, cildinde aktif sivilce ve yara gibi sorunları olan insanlar peelingi asla kullanmaması gerekiyor...Aman dikkat edin cildinizi güzelleştirmek isterken daha çok bozabilirsiniz.

 

NEW WELL Bioenergy Bamboo 

Peeling

  içerdiği bambu özü ile cildinizden ölü deriyi atarak geriye yumuşak ve rahatlamış bir cilt bırakır. Kırmızı ginseng özü ve kayısı tanecikleri ile zenginleştirilmiş New Well Bioenergy Red Ginseng Peelingi ilk uyguladığınızdan itibaren pürüzsüz bir cilt sunar.

 

Geçelim 

beyazlatıcı krem

e… Son yıllarda beyaz tene olan ilgi oldukça arttı ama ne yazık ki yaz aylarında bilinçsizce yaptığımız ten beyazlatıcı maskeler , sürdüğümüz kremler daha çok cilt lekeleri olarak bize geri dönüyor. Bunun nedeni ise beyazlatmak istediğimiz teni güneşten korumamak ya da Kullandığımız ürünlerin içeriğini bilmemektir. Bunların hepsini birlikte yapan bir krem var desem… 50 faktör güneş koruması ile hem cildinizi güneşten korur hem de cildinizde güneşin zararlı ışınlarına bağlı olarak oluşan lekelerin giderilmesini önler, içerdiği özel aktifler sayesinde cilde beyazlık kazandırır, argan yağı ve hiyalüronik asit ile de cildi Nemlendirir ve besler. Sizde beyaz bir tene kavuşmak istiyorsanız NEW WELL Deep Corrective Whitening Skin Cream tam sizlik olacaktır.

Erkeklerin ortak sorunu olan seyrek sakal ve bıyık çok can sıkıcıdır. Ama artık seyrek sakal ve bıyığa NEW WELL Beard & Mustache Care Oil sayesinde son! Sakal ve bıyıktaki seyrek bölgeleri gürleştirir ve daha hızlı uzamasını sağlar. Sakal ve bıyık altındaki cilde bakım yapar. Bitkisel Buz Yöntemi, özel içeriği ile kan dolaşımını hızlandırır ve ciltte hücre yenilenmesine yardımcı olur.

İletişim Merkezi

Adres : Hadımköy Bağlantı Yolu Akçaburgaz mah. No:140 / Esenyurt / İstanbul

Telefon : (0850) 532 70 07

Email : info@newwell.com.tr