Doğal Yaz Makyajı İçin 6 Kural 6 ürün

Yaz aylarında makyaj yapmak ne kadar zor görünse de NEW WELL  ürünleriyle artık kolay!

Akan fondötenler, bozulan farlar, çıkan rujlar geride kaldı!  Blogumuzda yaz aylarında doğal ve kalıcı makyaj yapmanız için size ufak tavsiyelerde bulunacağız..

Baz Kullanımı

Yazın gelmesi ve sıcakların artmasıyla birlikte cilt makyajı tutmamaya başladı. Bu sorunu tabiki de makyaj bazları sayesinde çözeriz. Bazlar makyajın kalıcılığını arttırmasıyla birlikte cilde pürüzsüz bir görünüm verir. Gözenek ve ince çizgilerin görünümünü azaltsın ,makyaja kusursuz bir zemin hazırlasın ve makyaj kalıcılığı arttırsın diyorsanız NEW WELL Make-up Base Mattifying sizin için en doğru seçim olacaktır..

Doğru fondöten

Kalın yapılı fondötenler rafa...Sıcak havalarda kalın yapılı ürünler kullanıp cildinize hava aldırmamak kendinize yapabilceğiniz en büyük bir kötülüktür. Bu nedenle yaz aylarında doğal makyaj tercih edilmelidir. Eğer cildim hava alsın ama kapatıcı da olsun diyorsanız NEW WELL Derma Make-Up Cover Foundation iyi bir tercih olacaktır.

Dikkat Çekici Gözler

Kışın sürdüğümüz koyu renklerden sıyrılıp , yazın canlı renklerine sığının...
Yaz enerjisi ve hareketine uygun olarak gözlerde canlı renkler kullanmak daha dikkat çekici ve genç gösterir. Yazın bu canlı renklerini kullanırken ellerinizin krem yapılı ürünlere yönelmesi makyajın daha kalıcı olmasını sağlar. Yaza uygun, 24 tane renkten oluşan NEW WELL Eyeshadow Far Paletine bakabilirsiniz.

Dayanıklı Kirpikler

Mevsim farketmeksizin kirpikler makyaj da büyük bir rol oynar fakat yazın doğal makyajlarında kirpikleri ön plana çıkarmak daha şık duracaktır. tabii kirpiklerde de dikkat edilmesi gereken bazı konularda var yaz sıcağında akmayacak, suya dayanıklı mascaralar tercihiz olmalı bu nedenle NEW WELL Mascara - Volume & Waterproof'u tercih edebilirsiniz.

Renkli ve Aydınlık Yanaklar

Yaz allıksız ve aydınlatıcısız olmaz diyoruz!
Allıkların yüze kattığı tazelik ve canlılık kaçınılmaz bir gerçektir. Yaz trendi olarak gösterilen allıklar doğru uygulandığında doğal bir görünüm verip , yüz hatlarının daha belirgin olmasını sağlar. Allık olarak NEW WELL Terracotta Blusherını öneriyoruz. Gelelim aydınlatıcılara... Aydınlatıcılar yaz ile bütünleşmiş bir makyaj malzemesidir. Makyajlarda ıslak ve parlak cilt çok önemlidir . Özellikle yüzün yüksek yerlerine uygulandığında yüz hatlarınız daha belirgin olur. Bu Aydınlık görünümü yakalamak için NEW WELL Porcelain Make-up Highlighter tam sizlik!

Canlı Dudaklar

Yazın kesinlikle dudaklar nemli görünmeli!
yaz sıcaklarında dudaklarda ruj kalmıyor . Bu nedenle dudaklarınıza bakım yapıp doğru rujlar kullanmak oldukça önemli. Şu sıralar Parlak ve pembeler dudaklar oldukça ilgi görüyor. NEW WELL Likit Lipgloss Rujlar ilginizi çekebilir.

İletişim Merkezi

Adres : Hadımköy Bağlantı Yolu Akçaburgaz mah. No:140 / Esenyurt / İstanbul

Telefon : (0850) 532 70 07

Email : info@newwell.com.tr