Profesyonel Makyaj Malzemeleri - New Well

Bayram Makyajı Alarmı! Bayram Makyajı Nasıl Olmalı?

20 Mayıs 2020
Bayram Makyajı Alarmı! Bayram Makyajı Nasıl Olmalı?

Bayram yaklaşıyor. Bahar da aynı zamanda etkisini göstermeye devam ediyor. Havaların ısınmaya başladığı bu dönemde muhteşem bayram makyajları yapmanız için sizlere önemli püf noktalardan bahsedeceğiz. Bayram makyajı nasıl yapılır? Ya da bayram makyajı nasıl olmalı? Gibi tüm soruların yanıtını içeriğimizde bulabilirsin!

Işıltılı ve Enerjik Bahar Makyajı Uygulaması

15 Mayıs 2020
Işıltılı ve Enerjik Bahar Makyajı Uygulaması

Bahar makyajı cıvıl cıvıl renkleri ve ışıltıları içinde barındıran stiller ile ön plana çıkıyor. Havaların ısınmaya başladığı bu dönemlerde sende farklı bahar makyajları yapmak istiyorsan ve bahar makyajı nasıl yapılır? Sorusuna bir yanıt arıyorsan, senin için oluşturduğumuz püf noktalara göz atabilirsin.

Ruj Nasıl Sürülür? Ruj Çeşitleri Nelerdir?

11 Mayıs 2020
Ruj Nasıl Sürülür? Ruj Çeşitleri Nelerdir?

Ruj sürmek, makyajın en kolay adımı olarak görünebilir. Ancak birçok kadın yanlış uygulamalar ile kötü bir görünüm yaratıyor. Peki doğru ruj sürme teknikleri nelerdir? Ruj nasıl sürülür? Ve Ruj çeşitleri nelerdir? Tüm soruları profesyonel uygulamalar yapmanız adına yanıtlıyoruz!

Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

25 Nisan 2020
Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Buğulu göz makyajı uygulamaları ile sende harika bakışlara sahip olabilirsin. Birçok kadının severek kullandığı göz makyaj stillerinden biri olan buğulu makyaj uygulaması için kullanabileceğin en iyi ürünleri ve uygulama stillerini senin için bir araya getirdik! Eğer makyajın odak noktası olan bir alan belirlemek istiyorsan bu kesinlikle gözlerin olmalı. 

Günlük Makyaj Çantasında Bulunması Gereken Ürünler

17 Nisan 2020
Günlük Makyaj Çantasında Bulunması Gereken Ürünler

Senin makyaj çantandaki favori ürünlerin neler? Günlük makyaj için hepimizin cildimizi tazeleyen ve canlı göstermeye yardımcı olan çeşitli favori ürünleri var. Eğer hala günlük makyajını çekici kılacak profesyonel ürünlere sahip değilsen senin için önerilerimize mutlaka göz atmalısın!

Pudranın Makyaj Üzerindeki Etkisi ve Pudra Çeşitleri

10 Nisan 2020
Pudranın Makyaj Üzerindeki Etkisi ve Pudra Çeşitleri

Pudra aslında makyajı sabitlemeyi ve gözaltı kapatıcılarının göz çizgilerine dolmasını engelleyen önemli bir makyaj malzemesidir. Yüz pudrası pürüzsüz bir cildin anahtarıdır. Bu nedenle makyaj çantanız içerisinde mutlaka bulunması gereken bir üründür. 

Makyaj Bazı Nedir, Makyaj Bazı Ne İşe Yarar?

06 Nisan 2020
Makyaj Bazı Nedir, Makyaj Bazı Ne İşe Yarar?

Makyaj bazı nedir?, Ne işe yarar?, Makyaj bazı nasıl kullanılır? gibi birçok sorunun yanıtı bu içeriğimizde sizlerle olacak. Aynı zamanda cilt tipine uygun makyaj bazı seçiminin inceliklerinden de bahsediyor olacağız. O zaman başlayalım!

Evde Manikür Nasıl Yapılır?

30 Mart 2020
Evde Manikür Nasıl Yapılır?

Manikür uygulaması, bakımlı tırnaklar ve profesyonel dokunuşlar yapmak adına önemlidir. Tırnaklarınıza gerekli bakımı yapmak istiyor ancak kuaförlerde herkes tarafından kullanılan tırnak bakım ürünlerini tercih etmek istemiyorsanız evde manikür yapabilirsiniz. Tırnak bakımına önem veren kadınların öncelikle tercihi olan manikür uygulaması, evde de yapılabilecek bir uygulamadır. Bu şekilde sürekli kuaför için zaman oluşturmak zorunda kalmayacaksınız.

Yüz Şekline Göre Kaş Modelleri

26 Mart 2020
Yüz Şekline Göre Kaş Modelleri

Kaşlar, ifademizi belirleyen en önemli çerçevelerdir. Bakışlara anlam kazandıran ve yüzün daha karakteristik durmasını sağlayan bu önemli alanlar için etkili bakım yapmak gerekir. Seyrek, dökülen ve yüz şekline uygun olmayan kaşlar sizi olduğunuzdan daha yaşlı ya da yorgun gösterebilir. En az saçlarımız kadar kaşlarımız da sağlıklı ve iyi görünmemize yardımcı olur. Kaşların ten rengine ve yüz şekline uyumlu olması her zaman daha genç ve daha fresh görünüm sunar. Aynı zamanda kaş rengi de görünümü etkileyen büyük bir faktördür. Saç rengine uyumlu, yukarı doğru taranan ve bakımı yapılan kaşlar gençliğin iksirlerinden biridir. 

Transparan Pudra Nedir, Nasıl Kullanılır?

23 Mart 2020
Transparan Pudra Nedir, Nasıl Kullanılır?

Makyaj yaptıktan sonra cildinizde oluşan parlamadan ya da göz altı kapatıcısının dağılmasından rahatsız oluyorsanız sizleri transparan pudra mucizesi ile tanıştıralım! Birçok kadın makyaj uygulamasını severek yaptıktan bir süre sonra bozulma problemiyle karşı karşıya kalıyor. Kapatıcı yayılmaya başlıyor, yağlı ciltlilerde parlamalar oluşuyor ya da kontür hatları bozuluyor. Bu tarz sorunlar yaşamamak adına kullanabileceğiniz harika bir ürün var. Transparan toz pudra kullanarak en profesyonel makyaj uygulamalarının bozulmadan uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

1 2 3 .... 22 23 24 25 26
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.