NEW WELL İle Tüm Gözler Dudaklarınızda

 

Kadınları daha çekici gösteren tartışmasız herzaman dudaklardır.  

Dudak makyajı

nda koyu renkli rujlar kullanmak  

sizi daha güçlü gösterir.

 Koyu renkli rujlar kadınlarda bazen asi bir ruhu çağrıştırır, bazende çekici bir görünümü...

Dudak makyajı ürünleri

 ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

 

 

DUDAKLARDA BORDO ESİNTİSİ

 

En doğal makyajın hakim olduğu bir yüzü bordo dudaklar ile hareketlendirip makyajın havasını değiştirebiliriz. Bu değişiklik kadınları daha çekici ve gizemli gösterir. Bu görünümün altın kuralı ise tabiki de bordo dudaklardır!

 

 

 

 

 
 

 

Bordo  

dudak makyajın

da, dudaklara ilgi artacağı için

ilk önce dudakları nemlendirin ya da, dudağın nemini koruyan rujlar tercih edin. Unutmayın nemsiz dudaklara ilgi azalır! Bu nemli ve bordo dudaklara kavuşmak için NEW WELL Shiny Lipstick Ruj-410 rengi tam sizlik! Dudaklarda biraz daha mat bir görünüm isterseniz dudakları kurutmadan matlaştıran yapısı ile NEW WELL Likit Lipgloss Ruj-205 rengini elinizden düşüremeyeceksiniz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GÖZ ALICI KIRMIZI!

Kırmızı rujlar kadınları daha cesur ve etkileyici gösterir. Peki kırmızı rujda önemli olan konular nelerdir?

Tüm koyu rujlar sade göz makyajlarıyla mükemmel bir uyum içindedir. Bu durum kırmızı rujda da aynıdır. Açık renkli göz farları, Kuyruklu simsiyah eyeliner ya da sadece bir maskara ile kırmızı ruju ön plana çıkarmak için küçük dokunuşlar yapmak oldukça etkilidir. Gün boyu kalıcı mat ve metalik yapısı olan NEW WELL Likit Metalik Lipstick Ruj - 351 rengi dudaklarınızın en uzak mesafeden bile dikkatleri üzerinize çekmesini sağlayacaktır! NEW WELL Handmade Mat Lipstick Ruj - 325 rengi dudaklarınızdaysa eğer gözler üzerinizdedir. Bu kırmızı ruj dudaklarınızında gün boyu dururken aynı zaman da dudaklarınızı besleyerek güçlendirir.

 

 

 

 
 

 

KAHVERENGİ DUDAKLAR İLE GİTTİĞİN HER YERDE CAZİBEN SENİNLE!

Kahverengi rujlar eski bir trend, eskimiş değil!

Kahverengi rujlar kadınlara cazibe ve sıradışı bir görünüm kattığı için her makyaj stilinde rahatlıkla kullanılabilir. Rihanna ve Kylie Jenner gibi ünlülerin de sıkça kullandığı kahverengi rujlar hem gün kurtarıcı hemde dudaklarda asla basit bir görünüm bırakmıyor! Peki hangi ten rengine hangi tonda kahverengi yakışır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beyaz tende abartısız mükemmel duran sütlü kahverengidir. Bu ten renginde yumuşak ama bir o kadar da iddialı gözüken sütlü kahverengi sizi her ortamda harika gösterecektir. NEW WELL Likit Lipgloss Ruj-201 rengi tam sizlik!
Bronz bir ten denildiğinde akıla gelen ışıltılı kahverengi, kesinlikle girdiğiniz ortamlarda sizi yıldız bir isim yapacaktır! NEW WELL Shiny Lipstick Ruj - 401 rengi sizin parlamanız için mükemmel bir tercih!

 

 

 

 

 
 

 

Peki sizin  

dudak makyajı

nda tercihiniz hangisi? göz alıcı bir kırmızı mı? şık bir bordo mu? yoksa cazibeli bir kahverengi mi?

 

 

 

 

 

 


 

 

İletişim Merkezi

Adres : Hadımköy Bağlantı Yolu Akçaburgaz mah. No:140 / Esenyurt / İstanbul

Telefon : (0850) 532 70 07

Email : info@newwell.com.tr