Profesyonel Makyaj Malzemeleri - New Well

Rimel Nasıl Sürülür?

24 Aralık 2019
Rimel Nasıl Sürülür?

Rimel Nasıl Sürülür?

Yılbaşı makyajı, günlük makyaj, ilk buluşma makyajı… Konseptin ve tarzın ne olursa olsun makyajının yıldızı daima bakışlarını derinleştiren maskaran ve rimelin olacak. Bu noktada, "Maskara nasıl sürülür?" ya da "Rimel nasıl sürülür?"sorularının cevabını da bilmen gerekiyor. Herkes gibi sen de uzun, kıvrımlı ve gür kirpikler istiyorsun değil mi? Göz alıcı bir kirpik görünümü için birbirinden farklı uygulamalara tonlarca para dökmene ve güzellik merkezlerinde saatler geçirmene gerek yok. "Maskara nasıl sürülür?" sorusuna yanıt bulmadan önce bilmen gereken bazı şeyler var. Bunlardan birincisi, kendin için doğru maskarayı seçmen ve doğru yöntemleri uygulaman!

Porselen Makyaj Nedir?

18 Kasım 2019
Porselen Makyaj Nedir?

Porselen Makyaj Nedir?

Doğru ve etkili bir makyaj yapmayı şüphesiz ki herkes ister. Kusursuz görünmek için iyi bir makyaj yapmanız gerekir ve bunu da ancak doğru malzemeleri seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Porselen makyaj, cildinizin aydınlık ve pürüzsüz görünmesini sağlayan, öne çıkarmak istediğiniz detayları vurguladığınız bir makyaj tekniğidir. İstediğiniz kusursuz görünümü, porselen makyaj ürünlerini kullanarak elde edebilirsiniz. Cildinizin aydınlık ve tek bir renk tonunda görünmesini sağlayan porselen makyaj ile pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

Makyaj Nasıl Yapılır?

18 Kasım 2019
Makyaj Nasıl Yapılır?

Makyaj Nasıl Yapılır?

Hemen hemen her kadının kendini daha iyi ve güzel hissetmesini sağlayan şeylerden biri olan makyaj, herkese göre farklılık gösterir. Makyaj, tercih edilen malzemeler ve uygulanma yöntemleri ile incelikleri olan bir iştir. Doğru makyajı yapmak, doğru renkleri ve ürünleri kullanmak bunlara küçük bir örnektir. Beklentinizin ne olduğunu belirlemeden makyaj yapmak, istenilen ve beklenilen sonuçları doğurmadığı gibi kişiyi iyi de hissettirmez.

İlk aşama, tam olarak nasıl bir makyaj istediğinize ve bu makyajı ne için yapıyor olduğunuza karar vermenizdir. Yüzünüzde bulunan herhangi bir kusuru örtmek için mi, yoksa yüzünüzdeki herhangi bir bölgeyi daha dikkat çekici bir hale getirip, ön plana çıkarmak için mi? Bunun yanı sıra, sade ve doğal bir makyaj yapmak mı, yoksa dikkatleri üzerinize çekecek şık ve gösterişli bir makyaj mı? Bunlar gibi sayısız soru akla gelebilir. Kısacası, öncelikle gidilen yere, kıyafetinize uygun olacak makyaja karar vermeniz gerekir.

Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

18 Kasım 2019
Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Makyajın en önemli noktası göz makyajıdır ve güzelliğinizi ön plana çıkarmanın en kolay yolu da etkileyici bir göz makyajından geçer. Daha etkileyici ve dramatik bakışlar elde etmek için göz makyajını doğru yapmak oldukça önemlidir. New Well’in popüler ürünlerini kullanarak nasıl daha profesyonel görünen göz makyajları yapabileceğinizi bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle, göz makyajının önemli ürünlerinden bahsederek başlayalım.

1 2 3 .... 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.