Profesyonel Makyaj Malzemeleri - New Well

Saç Bakım Ürünleri İle Bakımlı ve Parlak Saçlara Sahip Olun!

06 Ekim 2020
Saç Bakım Ürünleri İle Bakımlı ve Parlak Saçlara Sahip Olun!

Saç bakım ürünleri ile saç problemlerinizi geride bırakabilir ve parıldayan saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlar hava kirliliği, ısıl işlem vb. nedenler ile yıpranır. Yıpranan saçlar sönük ve hacimsiz görünür. Bu gibi sorunlar yaşamamak için saçlara gerekli bakımın sağlanması önemlidir. Peki bakım seti nedir? Saç bakım yağı nasıl kullanılır? Tüm detayları sizler için bir araya getirdik!

Makyaj Süngeri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

01 Ekim 2020
Makyaj Süngeri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Makyaj süngeri, son dönemin en popüler makyaj aksesuarlarından biridir. Fondötenin ve diğer ten makyajı ürünlerinin cildiniz ile daha kısa sürede bütünleşmesini istiyorsanız ve uygulama sırasında yüzünüzde fırça izi oluşmasından sıkıldıysanız makyaj süngerlerini çok seveceksiniz!

Saç Maskesi İle Hacimli ve Gür Saçlar!

28 Eylül 2020
Saç Maskesi İle Hacimli ve Gür Saçlar!

Saç maskesi ile saçlarınızı güçlendirebilir ve ışıl ışıl parlamasını sağlayabilirsiniz. Sağlıksız ve sönük görünen saçlarınızı canlandırmak istiyorsanız düzenli olarak saç maskesi uygulayabilirsiniz. Peki saç maskesi nasıl kullanılır? En iyi saç maskesi önerileri nelerdir? Tüm detaylar içeriğimizde!

Kil Maskesi İle Daha Yumuşak ve Parlak Bir Cilt!

25 Eylül 2020
Kil Maskesi İle Daha Yumuşak ve Parlak Bir Cilt!

Cilt problemlerini yok eden ve cildi yumuşatan kil maskeleri ile hala tanışmadınız mı? Kil mucizesinin cilde olan yararlarını öğrendikten sonra bakım rutinlerinizde mutlaka bulunduracağınızdan eminiz!

Gündüz Kremi İle Cilt Bakımı

22 Eylül 2020
Gündüz Kremi İle Cilt Bakımı

Gündüz kremi ile cilt bakımınızı tamamlayabilir ve makyaj için harika bir baz hazırlayabilirsiniz. Cilt bakımı ürünlerinin önemli bir parçası olan gündüz kremleri cildi nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. Peki gündüz kremi nasıl seçilmeli? En iyi gündüz kremi önerileri nelerdir?

Corrector Nedir ve Nasıl Kullanılır?

07 Eylül 2020
Corrector Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Corrector, genel olarak ciltteki renk eşitsizliklerini yok ederek, ten makyajı ürünlerinin kalitesini arttıran bir makyaj malzemesidir. Makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de tek ton bir cilt elde etmektir. Göz altı morlukları, cilt kızarıklıkları vb. faktörler çoğu zaman cilt tonu eşitlenmesini zorlaştırır. Böyle durumlar yaşamamak adına corrector kullanılmalıdır.

Compact pudra nedir?

02 Eylül 2020
Compact pudra nedir?

Compact pudra, toz pudranın preslenmiş halidir. Genel nitelikte kapatıcılık özelliği daha yüksektir. Ürün tozutma yapmadığı için uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Ciltteki ton eşitsizliklerini kapatır. Fondöten ve kontür uygulamalarının cilt üzerinde uzun süre kalmasını sağlayan compact pudralar, ten ürünlerinin cilt çizgilerine dolmasını engeller.

Güneş Korumalı Yaz Makyajı Stilleri

29 Ağustos 2020
Güneş Korumalı Yaz Makyajı Stilleri

Güneş korumalı yaz makyajı yapmanın tam zamanı! Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmamak, güneş lekelerinin oluşumunu engellemek için yaz aylarında mutlaka koruyucu etkili ürünler kullanmak gerekir. Yalnızca güneş kremi bu konuda yeterli etkisi sunmuyor. Aynı zamanda koruyucu etkili makyaj malzemeleri de kullanabilirsiniz.

Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

26 Ağustos 2020
Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Dumanlı göz makyajı, son dönemlerin trend makyaj stillerinden biri. Gözleri daha çekici ve yoğun gösteren bu makyaj stilini değerlendirmeye ne dersiniz? Dumanlı göz makyajı hangi makyaj malzemeleri ile yapılır? Aşamaları nelerdir? Tüm bu soruları daha pratik uygulamalar yapabilmeniz adına yanıtladık!

Oje Sürme Rehberi: Oje Nasıl Sürülür?

15 Ağustos 2020
Oje Sürme Rehberi: Oje Nasıl Sürülür?

Oje, kadınların severek kullandığı bir kozmetik ürünüdür. Tırnakları bakımlı göstermesi ve farklı renkler ile kullanılabiliyor olması bu ürüne olan rağbeti arttırır. Birçok kadın farklı oje çeşitleri ile tarzını yansıtmaktadır. Ancak yapılan yanlış uygulama, tırnakları olduğundan daha kötü gösterebilir. Dilerseniz Oje nasıl sürülür? Tırnak şekline göre hangi ojeler tercih edilmeli? ve Taşırmadan nasıl oje sürülür? gibi sorulara yanıt verelim. İşte oje sürme rehberi sizlerle!

1 2 3 .... 20 21 22 23 24 25 26
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.